Esimesed treeningud alates 5. septembrist

Talteh Poisid (2010-2014)

Tule proovitreeningule!

T 15.30 TalTechi Spordihoone (Männiliiva tänav 7)
N 15.30 TalTechi Spordihoone (Männiliiva tänav 7)
R 15.30 TalTechi Spordihoone (Männiliiva tänav 7)

Talteh Tüdrukud (2007-2010)

Tule proovitreeningule!

E 15.30 TalTechi Spordihoone (Männiliiva tänav 7)
T 15.30 TalTechi Spordihoone (Männiliiva tänav 7)
K 15.30 ÜKE TalTechi Spordihoone (Männiliiva tänav 7)
N 15.30 TalTechi Spordihoone (Männiliiva tänav 7)

Räägu pallimängude saal tüdrukud (2008-2012)

Tule proovitreeningule!

E 15.30 Pallimängude saal (Räägu tn 49)
T 15.30 Pallimängude saal (Räägu tn 49)
N 15.30 Pallimängude saal (Räägu tn 49)

Audentes tüdrukud (2009-2012)

Tule proovitreeningule!

E 15.30 Audentes (Tondi 84) 1/2 Halli
T 15.30 Audentes (Tondi 84) 1/2 Halli
K 15.30 Audentes (Tondi 84) 1/2 Halli
R 15.00 Audentes (Tondi 84) 1/2 Halli

Audentese poisid (2010-2013)

Tule proovitreeningule!

E 15.30 Audentes (Tondi 84) 1/2 Halli
T 15.30 Audentes (Tondi 84) 1/2 Halli
N 15.30 Audentes (Tondi 84) 1/2 Halli

Tallinna Tehnikagümnaasium keskmised poisid

E 17.30 TTG (Sõpruse pst 187)
T 17.30 TTG (Sõpruse pst 187)
K 17.30 TTG (Sõpruse pst 187)
N 17.30 TTG (Sõpruse pst 187)
R 16.30 Audentes (Tondi 84)

Tallinna Tehnikagümnaasium väikesed poisid (2010-2014)

Tule proovitreeningule!

E 16.00 TTG (Sõpruse pst 187)
T 16.00 TTG (Sõpruse pst 187)
K 16.00 TTG (Sõpruse pst 187)
N 16.00 TTG (Sõpruse pst 187)

Tallinna Arte Gümnaasium suured tüdrukud (2006-2008)

E 18.00 Tallinna Arte Gümnaasium (E. Vilde tee 62)
T 16.30 Tallinna Arte Gümnaasium (E. Vilde tee 62)
K 18.00 Tallinna Arte Gümnaasium (E. Vilde tee 62)
N 16.30 ÜKE Tallinna Arte Gümnaasium (E. Vilde tee 62)
R 16.30 Tallinna Arte Gümnaasium (E. Vilde tee 62)

Tallinna Arte Gümnaasium väikesed tüdrukud (2008-2012)

Tule proovitreeningule!

E 16.30 Tallinna Arte Gümnaasium (E. Vilde tee 62)
K 16.30 Tallinna Arte Gümnaasium (E. Vilde tee 62)
N 18.00 Tallinna Arte Gümnaasium (E. Vilde tee 62)
R 15.00 Tallinna Arte Gümnaasium (E. Vilde tee 62)

Meeste Esiliiga

T 17.00 TalTechi Spordihoone (Männiliiva tänav 7)
N 17.00 TalTechi Spordihoone (Männiliiva tänav 7)
R 17.00 TalTechi Spordihoone (Männiliiva tänav 7)

Räägu pallimängude saal poisid (2004-2007)

Tule proovitreeningule!

T 17.15 Pallimängude saal (Räägu tn 49)
K 17.00 ÜKE Audentes (Tondi 84)
N 17.15 Pallimängude saal (Räägu tn 49)
R 17.15 Pallimängude saal (Räägu tn 49)

Tallinna Tehnikagümnaasium suured poisid (2004-2007)

E 17.00 TTG (Sõpruse pst 187)
T 17.00 TTG (Sõpruse pst 187)
K 17.00 TTG (Sõpruse pst 187)
R 17.30 ÜKE (Tondi 84)

Mustamäe Humanitaargümnaasium poisid (2006-2009)

Tule proovitreeningule!

E 19.30 Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium (Tammsaare tee 145)
K 19.30 Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium (Tammsaare tee 145)
N ÜKE 18.30 Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium (Tammsaare tee 145)
R 19.30 Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium (Tammsaare tee 145)

Mustamäe Humanitaargümnaasium tüdrukud (2006-2009)

Tule proovitreeningule!

E 18.00 Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium (Tammsaare tee 145)
K 18.00 Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium (Tammsaare tee 145)
N ÜKE 17.00 Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium (Tammsaare tee 145)
R 18.00 Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium (Tammsaare tee 145)