Info

INFO


Tutvustus

Audentese Võrkpalliklubi loodi 2000. aastal eesmärgiga kasvada suurimaks võrkpalliklubiks Eestis, laiendada võrkpalli kandepinda ning luua võrkpallurite jaoks tugev, toimiv platvorm ning hüppelaud maailma võrkpalli. See on klubi, millel on tugevad partnerid ja mis üheskoos juhtkonna, meeskonna, toetajate ja fännidega soovib võrkpallis tippu jõuda. Oleme Baltikumi üks suurimaid ja edukamaid võrkpalliklubisid, kelle eesmärgiks on võrkpalli propageerimine, klubi tuntuse ja kandepinna laiendamine - noortetöö, harrastus-, firma- ja profispordi edendamine

Meie Klubi ei koosne ainult mängijatest ja treeneritest. Ühtsesse meeskonda kuuluvad nii sponsorid, partnerid, fännid, lapsevanemad, klubi töötajad ja juhtkond, moodustades ühise ja sportliku pere. Meie väärtushinnanguks on KVALITEET. Kvaliteet pole kunagi juhus: see on alati tulem kõrgest eesmärgist, siirast pingutusest, arukast sihist ja heast teostusest – see kujutab endast paljude alternatiivide tarka valikut. Meie eesmärgiks pole olla vaid edukaim klubi Eestis, vaid soovime saada LÄÄNEMERE KÕIGE PROFESSIONAALSEMAKS VÕRKPALLI ORGANISATSIOONIKS.

Klubi potentsiaal avaldub eelkõige kahes märksõnas –  järjepidevus ja võistkonna sisemine konkurents. Järjepidevus- töö noorte võrkpalluritega, kes alustavad oma karjääri Meie klubis ning pääsevad õppima Audentese Spordikooli. Parimad noormängijad liituvad iga-aastaselt klubi esindusmeeskonnaga. Sisemine konkurents – võistkonnas on noored võrdväärsed mängijad, kelle vahel käib tihe rebimine põhikuuikusse jõudmiseks.
Audentese Võrkpalliklubi on tänu eestvedajatele leidnud oma hea hingamise. Klubi juhatusse on kaasatu mitmed teotahtelised inimesed, keda kõiki seob armastus ja huvi võrkpalli võrratu spordiala vastu. Igal hooajal on Klubi plaanid suuremad kui eelmisel, et olla jätkuvas arenemisprotsessis.
Meie esindusmeeskond kannab 2009.aastast alates jätkuvalt SELVERi nime!